Rezerwacja krok po kroku

          

Nasza wyszukiwarka to łatwa i intuicyjna obsługa, a także szybkość działania. Proces rezerwacji przebiega w prosty i przejrzysty sposób. Gwarantujemy minimum formalności, bezpieczeństwo transakcji oraz formę płatności dostosowaną do potrzeb i możliwości Klienta.

Rezerwacja w 4 prostych krokach

KROK 1
W pole wyszukiwarki wpisz cel podróży, typ transportu, preferowane miejsce wylotu / wyjazdu, termin wyjazdu oraz ilośc uczestników wyjeżdżających na wakacje. Dodatkowo możesz wskazać ilość i wiek osób niepełnoletnich (dzieci) uczestniczących w imprezie turystycznej. Następnie kliknij przycisk “Szukaj”.

KROK 2
Pojawia się lista z ofertami. Dodatkowo poprzez użycie filtra możesz zawęzić wyniki wyszukiwania zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W celu wyboru konkretnej oferty kliknij na nazwę hotelu lub przycisk “Szczegóły” aby poznać szczegółowe informacje dotyczące wycieczki.

KROK 3
W celu dokonania niezobowiązującej do zakupu rezerwacji wstępnej, kliknij przycisk “Dalej”. Na tym etapie pojawi się Formularz Rezerwacyjny z danymi płatnika i uczestników, regulamin oraz usługi dodatkowe. Wypełnione formularz zostanie przesłany do naszego Konsultanta, który potwierdzi dostępność ofert oraz pomoże Ci w załatwieniu pozostałych formalności. W dowolnej chwili możesz skontaktować się z naszym Centrum Rezerwacyjnym pod numerem +48 787 078 122 . Nasi Konsultanci pomogą Ci przy wyborze najlepszej z dostępnych ofert.

KROK 4
Po potwierdzeniu dostępności miejsc i ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty, prześlemy Ci drogą e-mailową komplet dokumentów dotyczący rezerwacji. Należy je sprawdzić i czytelnie podpisać, a następnie odesłać na podany przez naszego Konsultanta adres e-mail. Rezerwacje są skuteczne dopiero po odesłaniu podpisanych dokumentów oraz opłaceniu zaliczki bądź całości kwoty za imprezę turystyczną zgodnie z warunkami uczestnictwa Organizatora.

Prosimy o dokonanie wpłaty za rezerwację na nasz rachunek bankowy:
ING Bank Śląski S.A.: 05 1050 1520 1000 0097 2008 5654

Bilety lotnicze i dokumenty podróżne będą czekały na Ciebie w punkcie odpraw na lotnisku. Konsultant po zaksięgowaniu wpłaty za rezerwację prześle Ci potwierdzenie dokonania rezerwacji, które należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.

GOTOWE!  Rozpocznij odliczanie dni do wakacji już teraz.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

Travelyou.pl | Centrum Rezerwacji
tel. +48 61 250 42 21 | +48 787 078 122
email: biuro@travelyou.pl

 

Bądź na bieżąco. Obserwuj nas w social media!